• کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD

یکی از مرسوم ترین کمپرسورها کمپرسور اسکرو می باشد که در صنایع مختلف کاربردهای وسیعی دارند. مخصوصاً برای کارخانه ها و کارگاه های بزرگ که نیازمند شبکه ای از هوای فشار بالا هستند، بسیار مناسب و کاربردی می باشند. کمپرسور اسکرو را با عناوین دیگری نیز می شناسند: کمپرسور پیچشی، کمپرسور روتاری ، کمپرسور حلزونی و …

کمپرسور اسکرو از مکانیسم روتاری(چرخشی) استفاده می کند و جزو کمپرسور های جابه جایی مثبت می باشند. این کمپرسورها دارای دامنه ای از کارکرد بالا، کاهش هزینه کاری و قابلیت اطمینان با سهولت در نصب و خدمات رسانی است.

کمپرسورهای اسکرو جزو کمپرسورهای جابه جایی مثبت می باشند.هوای محیط و روغن از دو مسیر جداگانه پس از عبور از فیلتر مربوطه وارد ایرند کمپرسور شده که در آن عمل تراکم بین دو عدد روتور حلزونی در مرحله درهم رفتگی صورت میگیرد روتورها اصطلاحا̎ به دو شکل نری و مادگی ساخته می شوند که در دو جهت مخالف می چرخند. روتور نري داراي شکل محدب و روتور مادگي داراي شكل مقعر ميباشد .هوای فشرده با فشار وسرعت بالا داخل مخزن سپراتور هوا و روغن می شود سپس روغن از هوا توسط فیلتر سپراتور جدا شده و پس ازخنک شدن هوا و روغن توسط رادیاتور مربوطه، هوای فشرده جهت مصرف و روغن مجددا به ورودی ایرند بازمیگردد. دراین میان تجهیزات کنترلی وظیفه کنترل دما، فشار، قطع و وصل مسیرهای جریان هوا و روغن را به عهده خواهد داشت.

یکی از روشهای انتقال نیرو از الکتروموتور به واحد هواساز (Airend) انتقال به وسیله کوپل مستقیم می باشد. توان الکتروموتور انتقال قدرت را به طور مستقیم به واحد هوا ساز بدون اتلاف انرژی که در دیگر کمپرسور ها (دنده ای، تسمه ای) وجود دارد منتقل می نماید.

در این کمپرسورها هوای فشرده بیشتری را در حالیکه انرژی الکتریکی کمتری به مصرف می رساند، به طور مداوم ارائه می نماید.  کمپانی ورتکس(VORTEX) یکی از دستاوردهای خود را برای کارخانجات نسبتاَ بزرگ که مصرف هوای فشرده زیادی را دارند ، با فناوري روتور يكپارچه ، صرفه جويي انرژي را به همراه انعطاف پذيري بالا در توليد هواي فشرده و تعميرات نگهداري آسان و راحت و كم هزينه به ارمغان مي آورد که طراحی آن بسیار خلاقانه و کاربر پسند می باشد را به بازار عرضه کرده است. از این کمپرسورها میتوان به کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD اشاره کرد.

طول عمر بالای قطعات کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD  و کاهش قابل توجه هزینه های نگهداری آن در کوتاه مدت هزینه اولیه آن را جبران می نماید.

استفاده از مرغوبترین الکتروموتورها با استاندارد IE2 با کارایی بالا ، پرقدرت برای نواحی ناملایم و خشن

واحد هواساز: از نوع اسكرو با پاشش روغن و بدون روغن با کیفیت توسط تولید کنندگان جهانی ساخته شده اند. سرعت پایین واندازه بزرگ هواساز باعث شده تا هوای فشرده بیشتری با مصرف انرژی کمتر تولید کند و دستگاه از صدا و لرزش کمتری برخورار باشند و همچنین با استفاده از عایق صداگیر و لرزه گیرهای مخصوص برخوردار باشد که علاوه بر کاهش قابل توجه آلودگی صوتی باعث افزایش طول عمر و آب بندی اتصالات نیز می گردد.

کیفیت بالای ساخت که توسط ISO 9001-2008 و ISO 9001-2000 نیز تایید شده است.

سيستم كنترل هوشمند از نوع PLC با سهولت كاربري براي اپراتور و امكانات بالا با نشانگر جريان و 3 فاز الكتروموتور اصلي و الكتروموتور فن، نمايش مدت كاركرد كمپرسور و اعلام زمان سرويس روغن و فيلترها.

شرکت هواتک صنعت آرنا نماینده رسمی شرکت ورتکس(VORTEX) می باشد و شما می توانید جهت تهیه کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD با بخش فروش ما تماس حاصل فرمائید.

از ویژگی های کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– واحد هواساز با پاشش روغن و بدون روغن
– کارکرد بی صدا
– هزينه هاي پايين سرويس و نگهداري
– چيدمان مطلوب قطعات و دسترسي آسان به آن و حداقل زمان توقف كمپرسور براي انجام سرويس

منبع:وب سایت ورتکس(VORTEX) 

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم سری ERS DD